projekty specjalne

Potrzebujesz unikatowego zindywidualizowanego prezentu dla pracowników, na święta, dzień dziecka lub jubileusz? A może ozdoby do biura, pracowni, gabinetu, restauracji, hotelu lub nietypowej scenografii. ? Chcesz zrobić prezent całej grupie dzieci? Nie ma problemu. Napisz do nas, a my przygotujemy modele specjalnie dla Ciebie. Zbudujemy gigantyczne logo firmy, przygotujemy bombki świąteczne z logiem, lub zwierzaka który jest waszym symbolem. Ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia!

Unikatowa dekoracja na konferencje to dla nas nie problem. Smok, no gdzie by indziej ? w Krakowie, zdobił konferencje zorganizowaną przez PEPSI CO. Jeżeli potrzebujesz wyjątkowej dekoracji dla konferencji to dobrze trafiłeś.

Rój pszczół powstał na potrzeby dekoracji jednego z centrów handlowych w Toruniu.
Tu zmieściło się tylko kilka, ale było ich znacznie, znacznie więcej.

Ogromna ośmiornica powstała na potrzeby jednej z Katowickich restauracji. Projekt przewidywał stworzenie rzeźby, która będzie przyciągała uwagę klientów i wskazywała na profil restauracji. Składająca się z kilku części ośmiornica oplotła jedną z głównych ścian w lokalu współtworząc niezapomniany wystrój wnętrza.

Panda powstała na potrzeby scenografii do jednego ze Śląskich centrów handlowych. Przyciągała wzrok nie tylko dzieci, ale także dorosłych promując akcje "modelowy dzień dziecka" w ramach której do wygrania były również nowekartonowe zestawy modeli do samodzielnego składania.

Projekt dłoni trzymającej telefon powstał na potrzeby warsztatów integracyjnych dla pracowników i partnerów firmy SAMSUNG. W ramach niezwykłego wieczoru powstało kilka egzemplarzy ogromnej reki, które później bohaterowie warsztatów podpisali i zabrali do swoich biur na pamiątkę.

Projekt specjalny herbu chorzowskiego klubu piłkarskiego RUCH CHORZÓW powstał przy okazji odnowienia loga klubu. Gotowe zestawy do samodzielnego składania trafiły do klubowych sklepików na terenie Śląska.

Ten nietypowy stwór, to Asik, bohater internetowej gry Interlandia. Gra powstała w ramach programu GOOGLE Be Internet Awsome promującego właściwe zachowania dzieci w internecie. Nasz kartonowy Asik był częścią scenografii podczas konferencji.

Personalizowane projekty upominków dla firm i ich pracowników to jeden z naszych ulubionych tematów prac. Tu personalizowane bombki świąteczne z logiem i w kolorystyce Klienta.

Niemal pięciometrowy cadillac powstał na potrzeby programu MASK SINGER TVN. Dzięki modułowej konstrukcji tancerze mogli szaleć z nim na scenie.

Wielkie granatowe skały powstały na potrzeby scenografii na jeden z eventów w Warszawie. Metalizująca powierzchnia głazów i ich złote krawędzie stworzyły niemal kosmiczną scenerię na scenie .

Statua Wolności w rozmiarze prawdziwego człowieka ? - jasne że tak. Ten przepiękny projekt powstał, aby podkreślić międzynarodowy charakter jednego z krakowskich eventów.

Gigantyczne maski Salvadora Dali'ego były jednym z elementów scenograficznych podczas imprezy w Kołobrzegu.