projekty specjalne

Potrzebujesz unikatowego zindywidualizowanego prezentu dla pracowników, na święta, dzień dziecka lub jubileusz? A może ozdoby do biura, pracowni, gabinetu, restauracji, hotelu lub nietypowej scenografii. ? Chcesz zrobić prezent całej grupie dzieci? Nie ma problemu. Napisz do nas, a my przygotujemy modele specjalnie dla Ciebie. Zbudujemy gigantyczne logo firmy, przygotujemy bombki świąteczne z logiem, lub zwierzaka który jest waszym symbolem. Ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia!

Ogromna ośmiornica powstała na potrzeby jednej z Katowickich restauracji. Projekt przewidywał stworzenie rzeźby, która będzie przyciągała uwagę klientów i wskazywała na profil restauracji. Składająca się z kilu części ośmiornica oplotła jedną z głównych ścian w lokalu współtworząc niezapomniany wystrój wnętrza.

Panda powstała na potrzeby scenografii do jednego ze Śląskich centrów handlowych. Przyciągała wzrok nie tylko dzieci, ale także dorosłych promując akcje "modelowy dzień dziecka" w ramach której do wygrania były również nowekartonowe zestawy modeli do samodzielnego składania.

Projekt dłoni trzymającej telefon powstał na potrzeby warsztatów integracyjnych dla pracowników i partnerów firmy Samsung. W ramach niezwykłego wieczoru powstało kilka egzemplarzy ogromnej reki, które później bohaterowie warsztatów podpisali i zabrali do swoich biur na pamiątkę.

Projekt specjalny herbu chorzowskiego klubu piłkarskiego Ruch Chorzów powstał przy okazji odnowienia loga klubu. Gotowe zestawy do samodzielnego składania trafiły do klubowych sklepików na terenie Śląska.

Ten nietypowy stwór, to Asik, bohater internetowej gry Interlandia. Gra powstała w ramach programu Be Internet Awsome promującego właściwe zachowania dzieci w internecie. Nasz kartonowy Asik był częścia scenografii podczas konferencji.

Personalizowane projekty upominków dla firm i ich pracowników to jeden z naszych ulubionych tematów prac. Tu personalizowane bombki świąteczne z logiem i w kolorystyce Klienta.